11. Altın Pusula proje dosyalarının gönderim tarihi uzatıldı!

28 Şubat 2012 , Salı

11. Altın Pusula proje dosyalarının gönderim tarihi uzatıldı!

11. Altın Pusula başvuru dosyalarının gönderim tarihi, genç iletişimciler kategorisi de dahil olmak üzere, 16 Mart Cuma gününe uzatıldı.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından, bu yıl on birincisi düzenlenecek yarışma kapsamında; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler kategorilerinde ödüller verilecek. Tüm kategorilerde; hem proje sahibi kuruluşlar, hem de bu kuruluşların halkla ilişkiler ajansları ödüllendirilecek.

Proje dosyalarının son gönderim tarihi 16 Mart 2012 Cuma günüdür. Proje dosyaları Türkiye Halkla İlişkiler Derneği'ne gönderilecektir.

Proje Dosyası İçeriği:

• 5 adet hard copy halinde 11. Altın Pusula proje özet formu ve proje dosyası
(Proje ile ilgili görsel ve işitsel malzemeler, basın kupürleri ve projenin anlaşılmasına yardımcı olacak diğer malzemelerin yer alacağı proje dosyasından 5 adet iletilecektir.)
• 5 adet proje sunumu
Projenin araştırma, planlama, uygulama ve ölçümleme detaylarını kapsayacak biçimde, power point sunusu olarak gönderilecektir. Powerpoint sunusu kesinlikle 30 slaytı geçmeyecektir.
• 5 ayrı flashdisk içinde proje sunumu, proje özet formu ve görsel dokümanlar
• Logolar
(Başvuran kuruluş ve varsa halkla ilişkiler ajansının logoları) proje dosyaları ile birlikte flashdisk içinde dernek merkezine gönderilecektir.)

11. Altın Pusula