12. Altın Pusula başvuruları 18 Ocak tarihine uzatıldı!

2 Ocak 2013 , Çarşamba

12. Altın Pusula başvuruları 18 Ocak tarihine uzatıldı!

12. Altın Pusula online başvuruları, genç iletişimciler kategorisi de dahil olmak üzere,18 Ocak Cuma gününe kadar uzatıldı

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından, bu yıl on ikincisi düzenlenecek yarışma kapsamında; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler kategorilerinde ödüller verilecek. Tüm kategorilerde; hem proje sahibi kuruluşlar, hem de bu kuruluşların halkla ilişkiler ajansları ödüllendirilecek.

Kategori ödüllerinin yanı sıra bu yıl, Büyük Ödül ve Jüri Özel Ödülü’ne ek olarak, yine sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye ‘UNDP Özel Ödülü’ verilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen adaylar,18 Ocak 2013– Cuma gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek.

12. Altın Pusula