12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması'na başvurular başladı!

19 Kasım 2012 , Pazartesi

12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması'na başvurular başladı!

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen 12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri yarışmasına başvurular başladı

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl on ikincisi gerçekleştirilecek olan “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” yarışmasına başvurular başladı. Yarışmaya katılmak isteyen adaylar, 14 Aralık 2012 – Cuma gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek.

Kategori ödüllerinin yanı sıra bu yıl, Büyük Ödül ve Jüri Özel Ödülü’ne ek olarak, yine sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye ‘UNDP Özel Ödülü’ verilecek.

Genç iletişimciler kategorisine, iletişim fakültesi öğrencileri 'E-Devlet Uygulaması Kullanımının Yaygınlaştırılması' konulu proje çalışmalarıyla, dijital ve sosyal medya iletişim yönetimini içeren projeleriyle bireysel veya ekip olarak katılacak.

12. Altın Pusula kategorileri şöyle; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

12. Altın Pusula