13. Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri Açıklandı

18 Nisan 2014 , Cuma

13. Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri Açıklandı

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen bu sene on üçüncüsü gerçekleştirilecek, 13. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Seçici Kurul Üyeleri açıklandı.

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, iş dünyası ve genç iletişimcilerin projelerinin, kendi alanlarında çok uzman seçici kurul üyeleri tarafından değerlendirildiğini söyledi. Toksü, on üçüncü yılında sürdürülebilirliğini kanıtlamış Altın Pusula yarışmasına gönderilen projelerle ilgili konuşmasına şöyle devam etti; "Bu yıl Altın Pusula’da birbirinden değerli ve emek harcanmış 113 proje, 13 ana 10 alt kategoride yarışıyor. 13. Altın Pusula yarışmasına vakitlerini ayırıp projeleri inceleyen seçici kurul başta olmak üzere, iletişimin önemini kavramış yöneticilere, kurumlara, ajanslara ve proje ekiplerine teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri iş dünyası, akademisyen, STK, medya, iletişim, kamu ve internet camiasının temsilcileri olarak şu isimlerden oluşuyor:

13. Altın Pusula Seçici Kurul Başkanı ve Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura, Habertürk TV Program YapımcısıBalçiçek İlter, KİD-Kurumsal İletişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve TAV Kurumsal İletişim Direktörü Bengi Vargül, İDA-İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Tribeca İletişim Danışmanlık Genel Müdürü Cem İlhan, AK Parti, Ar-Ge Başkan Yardımcısı ve 24. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu, ÇYDD-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kurumsal Gelişim ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Gül Tekalpan, IPRA - Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Stage İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Dr. Zehra Güngör, CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, Oger Telekom Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erem Demircan , TÜHİD - Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci, Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik, TOBB Medya ve İletişim Meclisi Başkanı ve Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, UNDP-Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı İstanbul Ofisi Yöneticisi Hansın Doğan, CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Eczacıbaşı Holding Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilir Kalkınma Grup Başkanı Okşan Atilla Sanön, Zayed Üniversitesi, İletişim ve Medya Bilimleri Fakültesi, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri Prof. Dr. Serra Görpe, TGC-Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Vahap Munyar, THY-Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanı Zeki Çukur.

13. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Genç İletişimciler Kategorisi Seçici Kurul Üyeleri; IPTV Derneği Yönetim Kurulu BaşkanıAtıf Ünaldı, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tuğçe Gürel Boran, Benchmark Ajans BaşkanıFadile Paksoy, Effect Halkla İlişkiler Ajans Başkanı Gonca Karakaş, Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat, Project House Kurucu Ortağı Serhat Akkılıç.

13. Altın Pusula Seçici Kurul