3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödüllerine Katılım Devam Ediyor !

1 Aralık 2003 , Pazartesi

3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödüllerine Katılım Devam Ediyor !

Halkla İlişkiler Derneği tarafından 2002 yılının en başarılı halkla ilişkiler projelerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen “HİD 3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” için son başvurular 18 Aralık 2003 Perşembe gününe kadar uzatıldı.

Başvuru Formu ve başvuru ücretinin yatırıldığını gösteren banka dekontunun en geç 18 Aralık 2003 Perşembe günü saat 17:00’ye kadar HİD merkezine ulaştırılması gerekmektedir. Yarışmaya katılan proje dosyalarının 11 kopya olarak son gönderim tarihi ise 22 Aralık 2003 Pazartesi olarak belirlendi.
Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz ve geçtiğimiz yılın en başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirildiği “HİD 3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” 11 kategoride verilecek.

Projeler; Kurumsal İletişim, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Finansal Projeler, E-İletişim, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Projeleri, Genç İletişimciler ve Diğer Projeler kategorilerinde yarışacak. Ayrıca Seçici Kurulumuz, ulusal ya da uluslararası düzeyde ses getiren bir projeye dilerse “Büyük Ödül” verebilecek.

Projeler, önceki dönemlerde olduğu gibi yine sunuş tekniği, içerik, yaratıcılık, etik ilkelere uygunluk, araştırma, planlama, uygulama, ölçümleme ve bütünsellik kriterlerine göre değerlendirilecek. Başvuruların ardından gerçekleştirilecek ödül töreni ile “Altın Pusula Ödülleri” sahiplerini bulacak.
“HİD 3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” yarışmasına, iletişimcilerin ve kuruluşların projelerini bekliyoruz.

3. Altın Pusula