4. Altın Pusula heyecanı başlıyor!

26 Ekim 2004 , Salı

4. Altın Pusula heyecanı başlıyor!

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri, bu yıl dördüncü kez sahiplerini bulacak. Halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesinin yükseltilmesini ve mesleki gelişimin desteklenmesini amaçlayan ödüller, sektörde ilk ve tek olma özelliğini taşıyor.

4. Altın Pusula Ödülleri kapsamında; kurum içi iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi yönetimi, etkinlik yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk, sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları, e-iletişim ve genç iletişimciler kategorilerinde ödüller verilecek. Sadece iletişim fakültesi öğrencilerine açık olan Genç İletişimciler kategorisi dışındaki tüm kategorilerde; hem proje sahibi kuruluşlar, hem de bu kuruluşların halkla ilişkiler ajansları ödüllendirilecek.

Kuruluşların ve halkla ilişkiler ajanslarının birden fazla kategori için başvuru yapabileceği 4. Altın Pusula Ödülleri’ne; 2003 yılı içinde üretilen, uygulanan ve sonucu ölçümlenen projeler, 2002’de başlayıp 2003’de sonuçlanan projeler ve 2003’de başlayan, henüz tamamlanmayan fakat ölçüm yapılabilecek düzeye gelmiş projeler katılabilecek. Gelenekselleşmiş projeler için ise, sözü edilen dönemi kapsayan faaliyetler için başvuruda bulunulabilecek.

Halkla İlişkiler sektörünün gelişimine önemli katkılar sağladığına inandığımız Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nin farklı kategorilerinde, kuruluşunuz projelerini de görmekten mutluluk duyacağız.

4. Altın Pusula