5. Altın Pusula Heyecanı Başladı

25 Ocak 2006 , Çarşamba

5. Altın Pusula Heyecanı Başladı

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri, bu yıl beşinci kez sahiplerini bulacak. Halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesinin yükseltilmesini ve mesleki gelişimin desteklenmesini amaçlayan ödüller, sektörde ilk ve tek olma özelliğini taşıyor.

5. Altın Pusula Ödülleri kapsamında; kurum içi iletişim, pazarlama iletişimi, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk (Çevre, Sağlık, Eğitim, Kültür&Sanat ve Diğer), e-iletişim, kategori dışı projeler, sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları ve genç iletişimciler kategorilerinde ödüller verilecek. Sadece iletişim fakültesi öğrencilerine açık olan Genç İletişimciler kategorisi dışındaki tüm kategorilerde; hem proje sahibi kuruluşlar, hem de bu kuruluşların halkla ilişkiler ajansları ödüllendirilecek.

Kuruluşların ve halkla ilişkiler ajanslarının birden fazla kategori için başvuru yapabileceği 5. Altın Pusula Ödülleri’ne; 2004 yılı içinde üretilen, uygulanan ve sonucu ölçümlenen projeler, 2003’de başlayıp 2004’de sonuçlanan ve ölçümlenen projeler, 2004’de başlayan, henüz tamamlanmayan, fakat ölçüm yapılabilecek düzeye gelmiş projeler katılabilir. 2005 yılında başlayan projeler yarışmaya katılamaz. Gelenekselleşmiş projeler için ise, sözü edilen dönemi kapsayan faaliyetler için başvuruda bulunulabilecek.

Sektörümüzün gelişimine ve sizlere sunulan hizmet kalitesinin sürekli yükseltilmesine önemli katkılar sağladığına inandığımız Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nin farklı kategorilerinde projelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

5. Altın Pusula