Altın Pusula Jürisi değerlendirme sürecine başladı

3 Mayıs 2010 , Pazartesi

Altın Pusula Jürisi değerlendirme sürecine başladı

Altın Pusula’ya başvuran 147 özel ve kamu kuruluşu iletişim projeleri ile 48 genç iletişim projesinin değerlendirilme süreci başladı.

9. Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri iş dünyası, medya, STK ve akademi dünyasının önemli temsilcilerinden oluştular.

Seçici Kurul Üyelerimiz şöyle; İsmail Bayazıt(TürkTelekom), Prof. Dr. Deniz Bayrakdar(Kadir Has Ünv.), Hansın Doğan(UNDP), Gamze Emre (Danone - Numil Gıda), Elif Güvenen (Garanti Bankası A.Ş.), Nejat Koçer (Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği), Prof. Dr. Eser Köker (Ankara Üniv.), Vahap Munyar (Hürriyet), Mehmet Nane (TEKNOSA), Canan Noyan (Image Halkla İlişkiler), Aslı Öymen (CNN Türk), Doğan Satmış (Gazete Habertürk), Celal Toprak (EGD), Cengiz Turhan (İDA), Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu (Metro Grup Türkiye), Metin Yurdagül (Ülker Holding A.Ş.), Fügen Toksü (TÜHİD).

Altın Pusula değerlendirmelerimiz bu yıl, online sistem üzerine taşındı. Seçici Kurul Üyelerimiz, bütün projeleri www.altinpusula.org sitesi altında kendileri için ayrılan özel alan içinde oylayacaklar. Bütün proje sunumları ve sunum ekleri, online sisteme yüklendi, sistem içinde oylama yapılarak değerlendirilecek. Sonrasında yapılacak toplantıda genel değerlendirme ile sonuçlar belirlenecek.

Kazanan projeler, 31 Mayıs 2010 Pazartesi günü, İstanbul Modern Müze’de yapılacak Altın Pusula töreninde ödüllerine kavuşacaklar.

Bütün projelerin şansı bol olsun. Hepsi birbirinden güzel projelerin değerlendirilmesinde çok kıymetli zamanlarını harcayacak Seçici Kurul Üyelerimize de kolaylıklar diliyorum.

Güzel sonuçlarla, törenimizde buluşmak dileğiyle…

Sevgi ve Saygılarımızla,

Fügen Toksü
TÜHİD Başkanı

9. Altın Pusula