Altın Pusula Yarışması İçin Projeler Bekleniyor

5 Aralık 2008 , Cuma

Altın Pusula Yarışması İçin Projeler Bekleniyor

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (Tühid) Tarafından Düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması'nın 7'incisi İçin Başvurular Başladı.

Halkla İlişkiler Sektörüne Yönelin Altın Pusula, İletişim Sektöründeki Hizmet Kalitesinin Yükseltilmesini ve Mesleki Gelişimin Desteklenmesini Amaçlıyor.

Halkla ilişkiler sektörüne yönelin Altın Pusula, iletişim sektöründeki hizmet kalitesinin yükseltilmesini ve mesleki gelişimin desteklenmesini amaçlıyor. TÜHİD Başkanı Fügen Toksü, iletişim projelerinin her geçen yıl artmasının, yöneticilerin iletişimin iş süreçlerine katkısına inançlarının artması ve daha fazla kaynak yaratmaları ile paralellik gösterdiğini söyledi. 7. Altın Pusula Yarışması kapsamında; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (Çevre, Eğitim, Sağlık, Kültür&Sanat, Diğer), E-İletişim, Sivil Toplum Kuruluşları, Kategori Dışı Projeler, Kamu Kuruluşları ve Genç İletişimciler; kategorilerindeki projeler yarışacak. Yarışmaya başvuran projeler, "Altın Pusula Seçici Kurulu" tarafından, değerlendirilerek, nisan ayında yapılacak Ödül Töreni’nde açıklanacak.

7. Altın Pusula