Altın Pusula’da büyük gün 26 Haziran

8 Haziran 2012 , Cuma

Altın Pusula’da büyük gün 26 Haziran

UNDP Özel Ödülü ile Altın Pusula küresel boyut kazandı

Bu sene 193 projenin yarıştığı 11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması’nın sonuçları 26 Haziran Salı akşamı gerçekleştirilecek ödül töreni ile açıklanacak

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından gerçekleştirilen 11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması’nın sonuçları, 26 Haziran Salı akşamı saat 19.15’te Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı’nda gerçekleştirilecek Ödül Töreni’nde açıklanacak.
Özel sektör, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve genç iletişimcilerin yarıştığı ödül töreni, iş dünyası temsilcileri, iletişimciler ve medya mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleşecek.

Bu yıl yine bir ilki gerçekleştiren TÜHİD – Altın Pusula Yarışması, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile yapılan işbirliği neticesinde; sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye UNDP Özel Ödülü verecek.

Altın Pusula Ödüllerinde Seçici Kurul değerlendirmeleri devam ediyor

11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ne bu sene, 15 kategori ve 12 alt kategoride toplam 193 proje başvuruda bulundu. En başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirileceği gecede, Jüri Özel Ödülü, Büyük Ödül ve UNDP Özel Ödülü de verilecek.

11. Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri; Akfen Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Bayrakdar, ODD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, UNDP Özel Sektör ve Kalkınma Merkezi Direktör Yardımcısı Hansın Doğan, TOBB Medya ve İletişim Meclisi Başkanı Hakan Güldağ, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Gürgen, T.C. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Kemal İlter, İDA Başkanı Figen İsbir, Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Selen Kocabaş, TBMM Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yrd. Vahap Munyar, Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytül Özkan, Kurumsal İletişimciler Derneği Başkanı Suat Özyaprak , Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura, Nissan Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Doğan Satmış, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Fügen Toksü.

11. Altın Pusula UNDP Özel Ödülü Seçici Kurul Üyeleri; Capital Dergisi Yayın Direktörü Rauf Ateş, UNDP Özel Sektör ve Kalkınma Merkezi Direktör Yardımcısı Hansın Doğan, İntel Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül İldeniz, Effect Halkla İlişkiler Başkanı Gonca Karakaş, Greenpeace Akdeniz Bölgesi Direktörü Uygar Özesmi, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Melek Pulatkonak, Malatya Valisi Doç. Dr. Ulvi Saran, Visa Bölge Direktörü Berna Ülman, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Fügen Toksü.

Altın Pusula Genç İletişimciler kategorisi Seçici Kurul Üyeleri; Project House Yönetici Ortağı Serhat Akkılıç, Promoqube Genel Müdürü Özgür Alaz, Ping Yönetici Ortağı Burçin Ergünt, BG İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Bârika Göncü, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serra Görpe, İnternet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu, 41? 29! Ajans Başkanı Alemşah Öztürk, Dijital Büro İstanbul Genel Müdürü Uğur Şeker, Demsa Grubu Sosyal Medya ve E-ticaret Direktörü Atıf Ünaldı.

11. Altın Pusula