Altın Pusula'ya yoğun ilgi başvuru süresini uzattı!

26 Kasım 2013 , Salı

Altın Pusula'ya yoğun ilgi başvuru süresini uzattı!

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene on üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” yarışmasına başvurular yoğun ilgi nedeniyle uzatıldı. Yarışmaya katılmak isteyen adaylar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek.

Kategori ödüllerinin yanı sıra bu yıldan itibaren, Betûl Mardin – Prof. Dr. Alâeddin Asna “Altın Baget Yönetici Ödülü “de yer alacak. İletişimi en iyi kullanan yılın yöneticisi/yöneticileri ödüllendirilecek. Ayrıca, Türkiye’nin kültürünü, değerlerini, tarihini veya geleceğe yönelik vizyonunu anlatan, halkla ilişkiler projelerinin yarışacağı ”Türkiye Markası Ödülü” yeni bir kategori oldu.

UNDP Özel Ödülü de bu yıl üçüncü defa “sürdürülebilir kalkınmayı” içeren projelerden birine takdim edilecek.

13. Altın Pusula kategorileri şöyle; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Kategorisi, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

Genç iletişimciler kategorisine, iletişim fakültesi öğrencileri “İnsan Hakları ve İletişim" konulu projeleriyle, bireysel veya ekip olarak katılabilecekler.

13. Altın Pusula