Genç İletişimciler Kategori Konusu "Sürdürülebilirlik"

30 Kasım 2022 , Çarşamba

Genç İletişimciler Kategori Konusu "Sürdürülebilirlik"

İletişim sektöründe 50. yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene yirmi birincisi gerçekleştirilecek “Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri ”ne başvurular başlıyor. Yarışmaya projeleriyle katılmak isteyen Genç İletişimciler, www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek. Aynı zamanda proje dosyalarını online olarak sisteme yükleyebilecekler.

Genç iletişimciler kategorisine, İletişim Fakültesi'nin bölümlerinde okuyan lisans, yüksek lisans ve meslek yüksekokul öğrencileri Sürdürülebilir Kalkınma için Küresel Amaçları içeren 17 kriterden bir veya birkaçını baz alarak “Sürdürülebilirlik Temalı Projeler” ile bireysel veya ekip olarak katılacak.

Başvurular, 3 Şubat 2023-Cuma gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden yapılacak. Proje dosyaları ise en geç 17 Mart 2023 - Cuma gününe kadar online sisteme yüklenecek.

GENÇ İLETİŞİMCİLER YÖNETMELİĞİ

GENÇ İLETİŞİMCİLER BAŞVURU FORMU

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları yoksulluğun son erdirilmesi, çevrenin korunması, iklim krizine karşı önlem alınması, refahın adil paylaşımı ve barışı hedefliyor. BM'nin çalıştığı Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları şunlardan oluşuyor.

altın pusula genç iletişimciler tühid

Foto Galeri: