HİD 2. Altın Pusula ödülleri heyecanı başladı

4 Şubat 2002 , Pazartesi

HİD 2. Altın Pusula ödülleri heyecanı başladı

HİD “ALTIN PUSULA ÖDÜLLERİ” İKİNCİ KEZ SAHİPLERİNİ ARIYOR

Halkla İlişkiler Derneği tarafından 2001 yılının en başarılı halkla ilişkiler projelerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen ve bu yıl ikincisi verilecek olan “2. Altın Pusula Ödülleri” Nisan ayında sahiplerini bulacak.

Halkla İlişkiler Derneği (HİD)’nin bu yıl ikincisini düzenlediği ve geçtiğimiz yılın en başarılı halkla ilişkiler projelerini ödüllendirdiği “Altın Pusula Ödülleri” yine 9 kategoride verilecek. Toplumsal projeler, kurum içi ilişkiler, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, kültür-sanat, çevre, finansal projeler, STK projeleri ve genç iletişimciler kategorilerine ek olarak Seçici Kurul, ulusal ya da uluslararası düzeyde ses getiren proje ya da projelere dilerse “Büyük Ödül” verebilecek.

İş hedeflerinden iletişim stratejisine, uygulamadan ölçümlemeye kadar uzanan 10 farklı kriterde değerlendirilecek olan projeler için son başvuru tarihi 15 Mart 2002. Başvuruların ardından yapılacak değerlendirme sonrasında ise Nisan 2002’de gerçekleştirilecek ödül töreni ile “2. Altın Pusula Ödülleri” sahiplerini bulacak.

HİD Altın Pusula Ödülleri başvuru formu Halkla İlişkiler Derneği’nden temin edilebilir.

HİD 2. Altın Pusula