HİD 3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Projelerinizi Bekliyor

11 Ekim 2003 , Cumartesi

HİD 3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Projelerinizi Bekliyor

Halkla İlişkiler Derneği tarafından 2002 yılının en başarılı halkla ilişkiler projelerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen “HİD 3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” 2003 için katılımlar başlıyor.
Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz ve geçtiğimiz yılın en başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirildiği “HİD 3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” 11 kategoride verilecek.

Projeler; Kurumsal İletişim, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Finansal Projeler, E-İletişim, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Projeleri, Genç İletişimciler ve Diğer Projeler kategorilerinde yarışacak. Ayrıca Seçici Kurulumuz, ulusal ya da uluslararası düzeyde ses getiren bir projeye dilerse “Büyük Ödül” verebilecek.

Projeler, önceki dönemlerde olduğu gibi yine sunuş tekniği, içerik, yaratıcılık, etik ilkelere uygunluk, araştırma, planlama, uygulama, ölçümleme ve bütünsellik kriterlerine göre değerlendirilecek.

Projeler için son başvuru tarihi 18 Aralık 2003 Perşembe günüdür. Başvuruların ardından yapılacak değerlendirme sonrasında gerçekleştirilecek ödül töreni ile “Altın Pusula Ödülleri” sahiplerini bulacak.

“HİD 3. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” yarışmasına, iletişimcilerin ve kuruluşların projelerini bekliyoruz.

HİD 3. Altın Pusula