TÜHİD ‘Halkla İlişkiler El Kitabı’ e-kitap olarak D&R’da…

12 Kasım 2014 , Çarşamba

TÜHİD ‘Halkla İlişkiler El Kitabı’ e-kitap olarak D&R’da…

TÜHİD-Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin 42. yılına özel halkla ilişkiler sektörüne rehber olması fikriyle ortaya çıkan TÜHİD Halkla İlişkiler El Kitabı, elektronik olarak D&R raflarında yerini aldı. İş dünyası, iletişim profesyonelleri ve genç iletişimciler için yol gösterici olacak kaynağa www.dr.com.tr sitesinden ulaşılabilecek.

TÜHİD Halkla İlişkiler El Kitabı, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öykü Gül editörlüğünde TÜHİD Üyeleri; Bârika Göncü / BG İletişim, Canan Noyan / Image Halkla İlişkiler, Çiğdem Antlı / TÜHİD, Çiler İlhan / Çırağan Palace Kempinski, Fadile Paksoy / Benchmark İletişim Danışmanlığı, Fügen Toksü / Toksü ve Chase Halkla İlişkiler, Gamze Koçer / Amazon İletişim, Gonca Karakaş / TÜHİD Başkanı, İpek Özgüden Özen / On İletişim, İpet Altınay / Plan Tanıtım, Merih Güngör / MESE İletişim, Serhat Akkılıç / Project House, Şulecan Dalbudak Toközlü / Artı Değer Stratejik İletişim Danışmanlığı, Tolga Yücel ve Yankı Özkan(Merhum) / Shell Türkiye tarafından hazırlandı.

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş: “Bu kitapla halkla İlişkiler mesleğinin ne denli uzmanlık ve tecrübe içeren bir alan olduğunu vurgulamak istedik. Hem mesleği yürüten profesyoneller hem de iş dünyası iletişimi şekillendirirken el kitabı dayanağı olmalı. Kitap hazırlığında emeği geçen Geçmiş Dönem Başkanı Fügen Toksü ve nezdinde ekip arkadaşlarımıza sektörümüz adına kaynak teşkil edecek bir kitap sundukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz. TÜHİD Halkla İlişkiler El Kitabı’nın elektronik halde olması okuyuculara istedikleri zaman cep telefonlarından, tabletlerinden de ulaşım kolaylığı sağlayacak. Ayrıca, kitabın elektronik ortamda sunulması, güncelliğini koruyacağına ve iletişim çağının gerisinde kalmayacağına bir işaret” dedi.

el kitabı tühid dr