Yarışma Takvimi

1. Başvuru

Başvurular, 02 Haziran 2023, Cuma gününe kadar başvuru ücretinin ödendiğini gösterir banka dekontu ile birlikte www.altinpusula.org sitesinden yapılır. Başvuru formu TÜHİD’ e iletildikten sonra TÜHİD tarafından kurum ve/veya iletişim ajansına gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile başvuru sahipleri kendi panellerinde giriş yaparak proje dosyasını online olarak yükleyebilir ve başvuru formunu değiştirebilir.

Proje sahibi kurum ve/veya iletişim ajansı başvuru formunu 2 kez değiştirebilme hakkına sahiptir.

2. Proje Dosyası

Proje dosyasının en geç 14 Temmuz 2023, Cuma gününe kadar online sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Proje dosyası TÜHİD tarafından kurum ve/veya iletişim ajansına iletilen kullanıcı adı ve şifresi ile kullanıcı panelinden online olarak yüklenmektedir.

Dosya yükleme paneline buradan ulaşabilirsiniz. Başvuruların geçerli olabilmesi için Dosya yükleme paneline, Proje dosyasının (sunum ve diğer dokümanlar) yüklenmesi gerekmektedir.

3. Sonuçların Açıklanması

21. Altın Pusula  Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ni detayları Mayıs ayı itibariyle başvuru yapanlar ve kamuoyu ile paylaşılır. 21. Altın Pusula Ödülünü kazananlar, 18 Ekim 2023 Çarşamba akşamı Zorlu PSM - Sky Lounge'da düzenlenecek törenle, iş dünyası, iletişim camiası, medya ve kamuoyuna açıklanır.


21. ALTIN PUSULA YÖNETMELİĞİ

21. ALTIN PUSULA KURUM BAŞVURU FORMU

GENÇ İLETİŞİMCİLER YÖNETMELİĞİ

GENÇ İLETİŞİMCİLER BAŞVURU FORMU